Televízia Kežmarok (TVK), by mala začať svoje skúšobné vysielanie formou infokanála už počas prvých aprílových dní a v júli tohto roku by jej vysielanie malo prebiehať už naostro! TVK zatiaľ nemá svoje logo, to znamená, že zatiaľ nesie iba svoje všeobecné pomenovanie.
Vážení obyvatelia a priatelia nášho mesta, ktorí sa spoločne s nami na televíziu tešíte – pomôžte nám s nápadmi na zaujímavý názov a grafické stvárnenie loga TV.
TVK môže niesť aj iné zaujímavejšie pomenovanie, preto vezmite rozum do hrsti a vymýšľajte, vymýšľajte... Ak na niečo fajn prídete, dajte to na papier a doručte osobne, poštou, e – mailom na adresu: noviny Kežmarok, Hlavné námestie 3, 060 01 Kežmarok, tč. 452 40 46, krizanova@kezmarok.sk, naša redakčná schránka sa nachádza na prízemí budovy – Reduta.
Naša ďalšia výzva je nasmerovaná na ľudí, ktorí vedia kresliť a pracovať s grafikou a dokázali by pomenovanie TVK, prípadne vami navrhnutý iný názov zaujímavo graficky stvárniť. Svoje námety zasielajte, alebo prineste našu uvedenú adresu.
Vaše nápady očakávame do 24. marca 2005. Tešíme sa a vopred ďakujeme!
TVK



Posledná aktualizácia: 9.3.2005