Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
KežmarokHľadať
 
 

Tlačové správy

Tlačové správy

Najskôr rozkopávky, potom kvalitnejšia vodaVytlačiť
 

KEŽMAROK (24. júla 2017) – Od 15. augusta sa na sídlisku Sever v Kežmarku začne s výmenou rozvodov tepla a teplej úžitkovej vody. Treba rátať s rozkopávkami.  

Výmenu rozvodov pre ústredné kúrenie a pre teplú vodu bude realizovať správca bytových a nebytových priestorov a dodávateľ tepla v meste Kežmarok spoločnosť Spravbytherm, s. r. o. Ako informoval konateľ spoločnosti Marián Bešenej, odstávka teplej vody je naplánovaná v prvej fáze na ulici Pod lesom od 15. do 31. augusta. „Na ulici Pod lesom bude odstávka len teplej vody, studená voda potečie,“ uviedol Bešenej a dodal, že rekonštrukciu potrubia sa budú snažiť urobiť v čo najkratšom čase.

Asi 45-ročné rozvody dosiahli svoju životnosť. Tie plánujú zameniť za vysokokvalitné predizolované plastové potrubie. „Životnosť rúr je viac ako 50 rokov, pričom sa vyznačujú nízkou tepelnou stratou a vysokou bezpečnosťou,“ povedal Bešenej.

Náklad vo výške asi 300-tisíc eur plánuje Spravbytherm financovať z vlastných zdrojov.

„Touto investíciou sa zlepšia vlastnosti teplej úžitkovej vody. Pri plastovom potrubí nedochádza k usadeninám a inkrustám vo vnútri potrubia. Očakávame celkové zlepšenie kvality vody,“ priblížil inžinier Bešenej.

Na susednej ulici – Severná sa budú realizovať výmeny rozvodov počas leta budúceho roku. Táto investícia súvisí s prípravou revitalizácie vnútroblokov na sídlisku Sever.

Spoločnosť  Spravbytherm  s.r.o.  zabezpečuje  v  Meste Kežmarok výrobu a dodávku tepla, správu bytových a nebytových priestorov. Teplo na ústredné vykurovanie a teplú úžitkovú vodu dodáva do približne 3 400 bytov. Je mestskou spoločnosťou so 100% podielom Mesta Kežmarok.


 
 

Festival úspešne za nami. Dovidenia opäť o rokVytlačiť
 

KEŽMAROK (10. júla 2017) – Tri atraktívne dni festivalu Európskeho ľudového remesla vyplnené remeslom, folklórom a zábavným večerným programom ukončilo vyhlásenie Kráľa remesiel. EĽRO má až do budúceho ročníka novú panovníčku, ktorou sa stala tkáčka Mária Tomisová z Kostoľan nad Hornádom.  

„Na jej zvolení sa výbor festivalu dohodol jednohlasne,“ uviedol riaditeľ festivalu Ján Ferenčák. „Pani Tomisová je skúsená tkáčka a vyrába tkaniny z ľanového plátna tradičnou metódou. Tento ročník bol venovaný tkáčskemu cechu. Súvis voľby kráľovnej a zamerania festivalu je historicky po prvý krát“, dodal Ferenčák.

Návštevnosť podujatia bola porovnateľná s minulým ročníkom. Atmosféru podujatia si prišlo počas troch dní vychutnať približne 60 - tisíc milovníkov remesiel a folklóru. Vysoká návštevnosť radí EĽRO medzi najnavštevovanejšie akcie na Slovensku.

V kultúrnych programoch vystúpilo takmer tisíc účinkujúcich, diváci videli spolu 44 folklórnych súborov a  iných skupín zo Slovenska, Českej republiky, Gruzínska, Čiernej Hory a Poľska.

Remeselníci predvádzali svoje zručnosti v 90 stánkoch. Do Kežmarku prišli nielen zo Slovenska a okolitých krajín, ale docestovali aj z Bieloruska, Litvy, Talianska a Holandska.

V poradí už 28. ročník obľúbeného festivalu sa bude konať 6. – 8. júla 2018.

 


 
 

Doprava na EĽRO poschodovým autobusomVytlačiť
 

Kežmarok (29. júna 2017) – Najväčší festival venovaný ľudovej tvorbe, kultúre, umeniu, ale i tancu a spevu v Európe – Európske ľudové remeslo (EĽRO) je už za dverami. Vlani ho navštívilo 60 tisíc návštevníkov. Vysokú účasť očakávame aj tento rok.

Aby sme uľahčili dopravu medzi mestami Poprad a Kežmarok, bude v čase najväčšej návštevnosti festivalu premávať autobusu Sirius Doubledecker v dvoch linkách. Autobus bude novinkou tohto ročníka a poskytne jednoduchý spôsob prepravy v obedňajších aj večerných hodinách. Cesta poschodovým autobusom bude nielen turistickým zážitkom, ale odbúra tiež problém s parkovaním.

Poschodový autobus bude zabezpečený 8. júla v dvoch časoch. Z autobusovej stanice odíde o 11,00 h a 18,40 h. Zastávky budú pri Dome kultúry Poprad, v Matejovciach (Zámoček), vo Veľkej Lomnici (Studený potok), v Huncovciach, na zastávke pri Bažante a na autobusovej stanici v Kežmarku. Späť z Kežmarku do Popradu pôjde o 13,00 h a  večer o 23,30 h z hlavnej autobusovej zastávky po tej istej trase a s rovnakým zastavením. Cestovné bude …......

Už budúci víkend zažijete festival, ktorý vám po 27. krát ponúkne neopakovateľnú atmosféru, kultúrny ale aj kulinársky zážitok, skvelú náladu a ukážky remeselnej zručnosti.

 


 
 

Rozhodovali o budúcnosti zimného štadiónaVytlačiť
 

KEŽMAROK (22. júna 2017) - Poslanci kežmarského zastupiteľstva sa 22. júna stretli na zasadnutí už po siedmy krát tohto roku. Dôležitým bodom bolo rozhodnutie o návrhu na zmenu rozpočtu, v ktorom figurovalo aj dofinancovanie sumy potrebnej na rekonštrukciu zimného štadióna.

Na obnovu športoviska radnica začiatkom roka 2016 získala 1-milión eur ako štátnu podporu. Zastupiteľstvo už pred rokom schválilo dofinancovanie vo výške  približne 976-tisíc eur. Primátor predložil návrh na úpravu sumy potrebnej na jeho rekonštrukciu vo výške 1,65 milióna eur, keďže projektom bola ohodnotená na sumu viac ako 3,5 milióna eur. Poslanci dnes schválili primátorov návrh.

Okrem týchto zmien volení zástupcovia občanov odsúhlasili aj finančné krytie kapitálových výdavkov na obnovu kúrenia v kine Iskra, na výmenu kotolne Mestskej športovej haly, na výstavbu chodníka pri ZŠ Nižná brána a tiež schválili preklenovací úver na prefinancovanie výstavby cyklochodníka vedeného prieťahom mesta.

Na dočasný zástup bola za riaditeľku Mestského kultúrneho strediska vymenovaná magistra Elisa Joppová. Na svoju pozíciu nastúpi 1. júla.

V bodoch rokovania bol aj návrh na schválenie cien vstupného na zrekonštruované letné kúpalisko. Výsledok rokovania prinesieme v ďalšej tlačovej správe.

 


 
 

Leto v Kežmarku strávite na kúpalisku s morskou vodouVytlačiť
 

KEŽMAROK (22. júna 2017) – Brány letného kúpaliska sa pre prvých návštevníkov otvoria 1. júla. K dispozícii budú dva bazény so slanou morskou vodou dovezenou z Jadranského mora.

Mestu Kežmarok sa v rekordnom čase od spustenia stavebných prác podarilo po viac ako desiatich rokoch sprevádzkovať schátralé mestské kúpalisko. Oficiálne otvorenie prebehne 29. júna, pre verejnosť sa brány otvoria prvý deň školských prázdnin.

Práve dnes poslanci na zasadnutí mestského zastupiteľstva „odklepli“ aj vstupné. Dospelí zaplatia 10 eur, deti do výšky 100 cm v sprievode dospelej osoby nezaplatia nič, dôchodcovia nad 62 rokov 5 € rovnako, ako deti a mládež nad 100 cm výšky do 18 rokov. Držitelia mestskej karty budú mať 30-percentnú zľavu z ceny príslušného vstupného.

„Chceme, aby kúpalisko slúžilo predovšetkým Kežmarčanom. Pri otvorení kúpaliska spúšťame aj mestskú zľavovú kartu, ktorá bude určená len pre našich občanov. Postupne do karty zapracujeme aj ďalšie výhody. Úprimne sa teším, že sa do mesta vráti možnosť kúpania počas horúcich letných dní............ niečo vymysli...), uviedol primátor Ján Ferenčák.

A na čo všetko sa môžete tešiť, ak navštívite novotou dýchajúce kežmarské kúpalisko? Plocha oploteného areálu kúpaliska predstavuje 5 504 m2. Relaxovať sa tam dá v dvoch bazénoch. Pre deti je určený menší bazén s plochou 36 m2, kubatúrou 18,4 m3 a hĺbkou 0,4 metra. Teplota vody je 35 stupňov Celzia a napúšťať sa bude počas sezóny raz za mesiac. Veľký bazén má vodnú plochu 628,5 m2, kubatúru 628,5 m3 a hĺbku 1,4 metra. Teplota vody sa tam pohybuje od 20 do 28 stupňov Celzia. Kapacita komplexu je koncipovaná pre 300 osôb.

V prevádzkovej budove nechýba bufet s typicky letným sortimentom. Kúpiť si tam môžete okrem obľúbených pochúťok rýchleho občerstvenia, či nanukov aj zdravé smoothie.

Neodmysliteľnou súčasťou areálu sú spevnené plochy na opaľovanie s protišmykovou úpravou a oku lahodiaca zeleň.


 
 

EĽRO 2017 - V kultúrnom programe festivalu remesla vystúpi OlympicVytlačiť
 

Tlačová správa bola vydaná 18.5.2017, aktualizované 25.5.2017

V kultúrnom programe festivalu remesla vystúpi Olympic

27. ročník je venovaný 430. výročiu vzniku tkáčskeho cechu. Počas troch júlových dní sa na jednom mieste prepletie história s remeslom, zábavou pre deti i dospelých, voňavým jedlom a kvalitnou hudbou. EĽRO, to je remeslo a folklór v jednom.

Príprava podujatia naberá na obrátkach. Festival odštartuje temperamentným piatkovým programom. Vo večernom programe vystúpia Cigánski diabli s tanečnou skupinou Totti Ovidiu. Ďalším veľkým lákadlom pre návštevníkov bude česká skupina Olympic.

Za bránami EĽRO vystúpia folklórne súbory z Čiech, Čiernej Hory, Gruzínska, Srbska, Poľska a Bieloruska. Obľúbené domáce skupiny ako Magura, Maguráčik, Magurák a Goralik z Kežmarku, ako aj Kalužiar z Martina, Slnečnica z Piešťan ukážu svoje tance na javiskách pri radnici a pred hradom.

V sobotu bude večerné javisko pred radnicou patriť českému spevákovi Tomášovi Klusovi s kapelou Cílová skupina. Krv v žilách rozprúdi poprocková skupina HEX a prešovská úderka Helenine oči. Moderovať príde Marcel Forgáč.

    

Program spestria sokoliari, dobové tance, historické scénky a rozprávky pre deti. V interiéri Kežmarského hradu sa predstaví exTeatro s obľúbenými Krvavými dejinami. Živá hraná rozprávka Čarovná flauta priláka tých najmenších do krásnych komnát hradu.

Tri dni plné zábavy uzavrie voľba kráľa remesla v nedeľu popoludní.

Cenník vstupného pre tento rok zjednodušuje výber a ponúka už len trojdňové lístky. V predpredaji, ktorý začne v júni, bude výhodné kúpiť  3-dňový lístok s neobmedzeným vstupom za 8  eur na osobu. Dospelí na mieste zaplatia 10 eur a deti a mládež od 140 cm a do 18 rokov 5 eur. Mesto zvýhodňuje dôchodcov od 62 rokov a tí majú vstup zadarmo.  ŤZP-S a osoby do výšky 140 cm majú tiež nulové vstupné.

Festival EĽRO 2017 sa koná 7. až 9. júla.


 
 

Novinky sa stretli s dobrým ohlasomVytlačiť
 

KEŽMAROK (10. mája 2017) - Tohtoročné otváranie letnej turistickej sezóny sa nieslo v znamení viacerých noviniek. Veľkému záujmu sa tešil najmä poschodový autobus, ktorý priviezol návštevníkov z Popradu zadarmo.

Aj napriek tomu, že 7. mája bolo od rána zamračené, na parkovisku pri popradskej Bille sa už pol hodinu pred odchodom autobusu začali schádzať ľudia. Stáli v rade, lebo sa obávali, či sa do neho všetci zmestia. Zmestili a jazdu do Kežmarku si pochvaľovali. Bezplatná doprava z Popradu do Kežmarku a späť bola iba jednou z noviniek. Okrem bohatého programu na nádvorí Kežmarského hradu, kde sa otvorenie konalo, si návštevníci mohli pozrieť Lyceálnu knižnicu, Drevený evanjelický artikulárny kostol, Nový evanjelický kostol s mauzóleom Imricha Thökölyho a interiér Baziliky sv. Kríža. Plánovaná bola aj prechádzka po náučnom chodníku v lesoparku Sever, ktorá sa však kvôli dažďu nekonala. Tí, ktorí sa tam chystali, však neboli vôbec sklamaní. Využili možnosť pozrieť si hrad za symbolické vstupné a o sprievod sa postarali študenti v dobových kostýmoch. „Počas otvorenia letnej turistickej sezóny sme mali do 1 500 platiacich návštevníkov hradu. Program na nádvorie si prišlo pozrieť približne 2,5-tisíc ľudí,“ konštatovala riaditeľka Múzea v Kežmarku Erika Cintulová.

Na tribúne sa postupne vystriedala skupina historického šermu Cohors, flašinetár Divadlo v kufri, kúzelník Wolf a Sranda banda, tanečníci a hudobníci zo Základnej umeleckej školy v Lendaku, detský folklórny súbor Maguráčik a ZUŠ Petržalská Kežmarok. Deti si spolu s rodičmi vyskúšali tvorivé dielne s hrnčiarom, nechýbal skákací hrad a občerstvenie. Na pamiatku z príjemné stráveného nedeľného popoludnia si mohli návštevníci odniesť umelecké remeselné výrobky či medovníkové srdce.


 
 

Zabavte sa pri otvorení letnej turistickej sezónyVytlačiť
 

Kežmarok (3. mája 2017) - Už túto nedeľu sa v Kežmarku otvoria brány letnej sezóny pre turistov. Organizátori pripravili deň plný zábavy a poznania unikátnych pamiatok. Novinkou je bezplatná preprava z Popradu do Kežmarku a späť štýlovým Doubledeckrom. 

Organizátormi podujatia je Mesto Kežmarok a Múzeum Kežmarok. Mesto zabezpečilo bezplatnú dopravu z Popradu do Kežmarku. Prvý odchod je naplánovaný na 12.00 hodinu z parkoviska Billa v Poprade. Poschodový autobus bude stáť aj pri Dome kultúry, potom vo Veľkej Lomnici, v Huncovciach a cieľom bude parkovisko pred hradom v Kežmarku. Ďalší odchod pre Popradčanov je o 16.15. Spiatočná preprava má dva štarty, o 15.45 a 18.30.

Otvorenie začne o 13.00 hodine popoludní. Na hradnom nádvorí sa predstaví flašinetár "Divadlo v kufri",  skupina historického šermu Cohors, príde aj kúzelník Wolf a Sranda banda. Na záver programu je v kaplnke Kežmarského hradu pripravený koncert speváckeho zboru Iuventus Pedagogica.

Pre tých, ktorých zaujíma história budú prístupné bezplatné pamiatky mesta. Od 14.00 h do 16.00 h sú zabezpečené vstupy do lyceálnej knižnici, do dreveného evanjelického artikulárneho kostola, ktorý je pamiatku UNESCO. Prístupný bude aj nový evanjelický kostol s mauzóleom Imricha Thökölyho. Otvorená bude Bazilika sv. Kríža, a to v čase od 13.00 do 15.00 hodiny.  Na prehliadku sa návštevníci môžu prihlásiť v autobuse, alebo osobne v Kežmarskej informačnej agentúre, ktorá je v priestoroch novej knižnice. Registrovať sa dá aj telefonicky na čísle 052-449 2135, alebo e-mailom na info@kezmarok.sk.

Milovníkom prírody učarí prechádzka po náučnom chodníku v lesoparku Sever. Zraz je na parkovisku pred hradom o 14.00 h.

Všetky prehliadky, preprava aj vstup do hradu sú v tento výnimočný deň bezplatný.

Na návštevníkov čaká zaujímavý sprievodný program. Deti zabavia tvorivé dielne s hrnčiarom, jazda na koníkoch, skákací hrad a bohaté občerstvenie.

Bližšie informácie nájdete na plagáte na www.kezmarok.sk a www.kezmarok.com.

Zdroj archív MsÚ Kežmarok

Otvorenie Letnej turistickej sezóny v Kežmarku 7.mája 2017

Bezplatná doprava z Popradu do Kežmarku a späť

 

                    z Popradu do Kežmarku

Čas odchodu

Poprad,  parkovisko Billa

12.00 hod.

Poprad, Dom kultúry

12.03 hod.

Veľká Lomnica, Studený Potok

12.15 hod.

Huncovce

12.18 hod.

Kežmarok parkovisko pred hradom

12.25 hod.

Čakanie v Kežmarku do 15.45 hod., kedy je odchod do Popradu

 

                z Kežmarku do Popradu

Čas odchodu

Kežmarok parkovisko pred hradom

15.45 hod.

Huncovce

15.52 hod.

Veľká Lomnica, Studený Potok

15.55 hod.

Poprad, Dom kultúry

16.07 hod.

Poprad parkovisko Billa

16.10 hod.

 

 

                    z Popradu do Kežmarku

Čas odchodu

Poprad,  parkovisko Billa

16.15 hod.

Poprad, Dom kultúry

16.18 hod.

Veľká Lomnica, Studený Potok

16.30 hod.

Huncovce

16.33 hod.

Kežmarok parkovisko pred hradom

16.40 hod.    o 17.oo koncert v hradnej kaplnke

Čakanie v Kežmarku do 18.30 hod., kedy je odchod do Popradu

 

                z Kežmarku do Popradu

Čas odchodu

Kežmarok parkovisko pred hradom

18.30 hod.

Huncovce

18.37 hod.

Veľká Lomnica, Studený Potok

18.40 hod.

Poprad, Dom kultúry

18.52 hod.

Poprad parkovisko Billa

18.55 hod.

 

MsÚ Kežmarok

Oddelenie komunikácie, propagácie

a regionálneho rozvoja mesta

 

 


 
 

Mestské zásahy Kežmarok 2017Vytlačiť
 

KEŽMAROK (2. mája 2017) - Zaujímavý dialóg medzi súčasným a historickým. To je výzva, ktorá čaká na všetkých, ktorí sa zapoja do Mestských zásahov Kežmarok 2017.

A čomu je venovaný tento projekt? Je to otvorená platforma pre každého, kto má chuť a víziu zmeniť k lepšiemu svoje mesto. Kežmarok sa preto rozhodol osloviť občianske združenie Uzemneplany.sk, Architektonické štúdio Atrium a Fakultu architektúry Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. Prví dvaja už od roku 2011 každoročne prinášajú tento pôvodom bratislavský projekt do ďalších slovenských miest. Zároveň ho organizačne, koncepčne, materiálovo a ľudsky zabezpečujú. Ako povedal Matúš Gomolčák z občianskeho združenia Uzemneplany.sk, Kežmarok bude výzvou pre 40 študentov architektúry, ktorý začiatkom marca navštívili toto podtatranské mesto. Každý z nich musí vytvoriť architektonický návrh na vylepšenie vybraných priestorov Kežmarku v rámci zadania seminárnej práce. „Tie najlepšie prejdú verejnou diskusiou – zavesia sa na web a občania sa k nim budú môcť vyjadriť. Čo z nich vyjde víťazne, to aj zrealizujeme,“ uviedol primátor Kežmarku Ján Ferenčák. 

„Mestské zásahy Kežmarok 2017 vznikli v úzkej spolupráci s mestom, ktoré má veľký záujem vybrané návrhy zrealizovať. Preto sme zostavili panel odborníkov, ktorý všetky prijaté návrhy posúdi a odporučí mestu konkrétne zásahy na realizáciu. Nejde však o súťaž, len o snahu pozrieť sa na jednotlivé zásahy a verejný priestor z viacerých pohľadov a zrealizovať to najvhodnejšie,“ zdôraznil Matúš Gomolčák a dodal, že uzávierka prijímania podnetov je stanovená na jún tohto roka.

Mesto Kežmarok chce zapojiť občanov do skrášľovania mesta a dať im priestor na realizáciu nielen prostredníctvom Mestských zásahov. Momentálne pripravuje podmienky čerpania participatívneho rozpočtu, pre ktorý rezervovalo sumu vo výške 15-tisíc eur. V programe s názvom Občania skrášľujú svoje mesto sa budú realizovať tí, ktorí chcú zveľadiť verejné priestranstvá. Mesto na realizáciu finančne prispeje.

Zuzana Šlosárová, Komunikačný manažér 


 
 

EĽRO bude patriť tkáčskemu cechuVytlačiť
 

Kežmarok (13. 4. 2017) – Festival Európskeho ľudového remesla sa tento rok usporiada počas druhého júlového víkendu už po 27- krát. Bude venovaný tkáčskemu cechu.

Včera sa v podvečerných hodinách opäť konalo zasadnutie výboru EĽR-a. Prípravy festivalu Európskeho ľudového remesla začali už vo februári. Na včerajšom zasadnutí sa jeho členovia dohodli na remesle, ktorému chce 27. ročník venovať. Festival bude patriť cechu tkáčov, ktorý v roku 2017 oslavuje svoje 430. výročie.

Prípravy pre trojdňové podujatie trvajú približne pol roka. Počas tohto obdobia sa musia jednotlivé komisie výboru popasovať s technickými otázkami, zabezpečením remeselníkov, tvorbou zaujímavého a lákavého programu, dostatočnou propagáciou, zabezpečením bezpečnosti návštevníkov a ďalším aktivitami. „Chceme, aby sa tu návštevníci aj občania cítili dobre, aby sme ich stále prekvapili niečím novým a to si vyžaduje veľa mravenčej práce,“ uviedol primátor Kežmarku a riaditeľ festivalu Ján Ferenčák.

Program pre návštevníkov je momentálne ešte v príprave. Kultúrna komisia oslovila slovenských aj českých umelcov, aby do Kežmarku opäť pritiahla zvučné mená. Sprievodný program plánuje výbor obohatiť o ďalšie novinky.

Výbor plánuje do výstav EĽR-a zakomponovať aj históriu kežmarskej ľanárskej fabriky Tatraľan, ktorá sa venovala spracovaniu ľanu a výrobe textilných výrobkov.

Tento ročník je naplánovaný na 7. až 9. júla.

Zuzana Šlosárová, komunikačný manažér


 
 
Položky 51-60 z 65
 • Oznámenie o prerušení dodávky vody 16.9.2019, Štúrova, Kamenná baňa.

  Dobrý deň,   oznamujeme Vám, že dnes 16.9.2019 od 08:45 do 14:00 bude prerušená dodávka pitnej vody v meste Kežmarok, ul. Štúrova a ul. Kamenná baňa.   Prípadné ďalšie informácie Vám poskytne zákaznícka linka PVPS a.s., tel. 0850 111 800 alebo dispečing spoločnosti, tel. 052 / 77 29 548.   Ospravedlňujeme sa Vám za spôsobené probl

  16.9.2019 viac
 • Oznámenie o prerušení dodávky elektriny dňa 23.9.2019, ulica Možiarska.

  Vážený zákazník, v nasledujúcich termínoch a časoch je naplánované prerušenie distribúcie elektriny v lokalite, ktorá súvisí s odberným miestom MESTO KEŽMAROK: ul. Možiarska 5, 7, 9, 11 a garáže 4154, 1896, 4157, 1880, 1904, 4151, 4149, 1810/19, 4153, 4147: 23. september 2019 od 07:40 h do 17:00 h V prílohe tohto e-mailu Vám zárove

  27.8.2019 viac
 • Pozvánka: Oslavy SNP

  21.8.2019 viac
 • Oznámenie o prerušení distribúcie elektriny dňa 20. septembra 2019, ulice Krvavé pole, Cintorínska, Vyšný mlyn, Huncovská.

  Vážený zákazník, v nasledujúcich termínoch a časoch je naplánované prerušenie distribúcie elektriny v lokalite, ktorá súvisí s odberným miestom mesto Kežmarok: ul.Krvavé pole 2-20 párne + 3 a 5; ul.Cintorínska 1 , 2, 4, 5; ul.Vyšný mlyn 2-10 párne; ul.Huncovská 2-32 párne: 20. september 2019 od 07:00 h do 16:00 h V prílohe tohto e-

  21.8.2019 viac
 • Oznámenie o prerušení distribúcie elektriny dňa 16.septembra 2019, ulice Huncovská, Nábrežná, Vyšný mlyn, Sihoť.

  Vážený zákazník, v nasledujúcich termínoch a časoch je naplánované prerušenie distribúcie elektriny v lokalite, ktorá súvisí s odberným miestom MESTO KEŽMAROK: ul. Huncovská č.d. 15, 32, ul. Nábrežná č.d. 1-10, ul. Vyšný Mlyn č.d. 2-8 párne, celá ul. Sihoť: 16. september 2019 od 07:00 h do 16:00 h V prílohe tohto e-mailu Vám zárove

  21.8.2019 viac
 • Ponuka práce redaktor

  13.9.2019 viac
 • Oznámenie o doručení písomnosti

  Mesto Kežmarok v súlade s § 5 zákona č. 253/1998 Z. z. o hlásení pobytu občanov Slovenskej republiky a registri obyvateľov Slovenskej republiky v znení neskorších predpisov upozorňuje                                                                       Róbert Bobák, bytom Kežmarok                                       Dominik Vyšný, bytom

  12.9.2019 viac
 • Verejná vyhláška- Oznámenie o začatí stavebného konania stavba: IBV Suchá hora Kežmarok- Rozšírenie distribučnej siete plynu.

   Mesto Kežmarok, Stavebný úrad oznamuje, že dňa 29.07.2019 začalo stavebné konanie o povolenie stavby: IBV Suchá hora Kežmarok- Rozšírenie distribučnej siete plynu.

  9.9.2019 viac
Deutch version
English version
ÚvodÚvodná stránka