Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
KežmarokHľadať
 
 

Noviny Kežmarok

Vydáva Mestské kultúrne stredisko Kežmarok. Vychádzajú mesačne. Uzávierka novín je 15. dňa v mesiaci.

Adresa redakcie: Hlavné námestie 3, budova kina Iskra, na 1. poschodí (bývalé oddelenie školstva)
Telefón: +421 52 466 0211
Mobil: +421 904 496 464
Mobil: +421 911 025 239
Redaktori: Mgr. Lorant Paugsch, Mgr. Veronika Michalčíková Malichová, Bc. Mária Trajčíková
E-mail: noviny@kezmarok.sk

Cenník inzercie v novinách KEŽMAROK
Cenník platný pre rok 2019
Noviny KEŽMAROK sú mesačníkom, evidenčné číslo: EV 5329/16

Formát – FAREBNE

Ceny v EUR vrátane DPH

A4 zadná strana 1/1 (210x296 mm)

370 €

A5 zadná strana 1/2 (184x128 mm)

190 €

A4 vnútorná strana 1/1 (210x296 mm)

310 €

A5 vnútorná strana ½ (184x128 mm, 90x260 mm)

165 €

A6 vnútorná strana ¼  (90x128 mm výška)

70 €

 

 

Formát – ČIERNOBIELO

Ceny v EUR vrátane DPH

 

 

A4 vnútro 1/1 (210x296 mm)

270 €

A5 vnútro ½ (184x128 mm, 90x260 mm)

140 €

A6 vnútro ¼ (90x128 mm výška, 184x62 mm šírka)

  60 €

A7 vnútro 1/8 (59x90 mm výška, 90x62 mm šírka)

30 €

Inzerát neštandardných rozmerov čiernobiely 1 cm2

  1 €

 

 

 

 • Spomienky, narodeninové, svadobné blahoželania       0 €/spomienku
 • Poďakovania sponzorom sa do 15 sponzorov nespoplatňujú. Každý počet nad 15 sponzorov sa spoplatňujú sumou 5 €.
 • Riadková inzercia           
 • Občianska: 2 €/15 slov
 • Firemná: 4 €/15 slov
 • Inzercia v rámčeku: +3 €
 • Zľavy z plošnej inzercie:
 • Opakovanie 3-5x .... 10%
 • Opakovanie 6-12x ..... 15%
 • Ďalšie zľavy:
 • Pri jednorázovej platbe vopred za opakovanú inzerciu ......... +3 % k aktuálnym zľavám.
 • Pri nepretržitom inzerovaní trvajúcom 5 rokov a viac  ...........+ 3 % k aktuálnym zľavám.

Ďalšie podmienky inzercie:

/MsKS, VPP, MŠ, ZŠ, SŠ, CVČ, .../

Organizáciám, ktoré pripravujú verejné podujatia pre občanov Kežmarku s nulovým vstupným sa poskytuje pozvánka na podujatie vo forme plošnej inzercie zadarmo v rozmere maximálne 1/4 strany čiernobielo 2 x ročne s prihliadnutím na priestorové možnosti.
Dodatočná grafická úprava pri plošnej inzercii 10 eur.

Platená inzercia má prednosť pred neplatenou.
Vydavateľ si vyhradzuje právo na ďalšie dojednania cien dohodou.
Počet výtlačkov – 5700 ks. Mestské kultúrne stredisko nie je platcom DPH.

 

INFORMÁCIE

Plošný inzerát treba mailom poslať na adresy: noviny@kezmarok.sk.
Inzerát je potrebný zaslať vždy najneskôr do uzávierky mailom.

Bližšie informácie ohľadom inzercie podáva redakcia na mob.čísle +421 904 496 464.

Redakčné uzávierky sú vždy k 15. dňu v mesiaci do 12.00 hod pred vydaním čísla.
Opakovanie inzerátu je potrebné vopred ohlásiť resp. objednať.
Ak inzerát príde mailom, resp. ho donesiete na USB kľúči a redaktori nemusia na ňom nič upravovať platia horeuvedené ceny. Inak musí inzerent zaplatiť ďalšie poplatky.

Zverejňovanie fotografií v médiách – napríklad obecné noviny

Za predpokladu, že sú splnené podmienky ustanovené v § 78 ods. 2 zákona č. 18/2018 Z. z. (a teda, že sú obecné noviny registrované na Ministerstve kultúry Slovenskej republiky a spracúvanie osobných údajov v nich je nevyhnutné pre potreby informovania verejnosti masovokomunikačnými prostriedkami) obec môže fotografie v obecných novinách zverejňovať, a to bez súhlasu dotknutých osôb. V takomto prípade za splnenia uvedených podmienok, sa javí, že prevádzkovateľ môže na základe verejného záujmu obce tieto fotografie uvedeným spôsobom spracúvať.
Na záver uvádzame, že v porovnaní s predchádzajúcou právnou úpravou, v súlade s recitálom 51 Nariadenia spracúvanie fotografií by sa nemalo systematicky považovať za spracúvanie osobitných kategórií osobných údajov.


 
Noviny Kezmarok_OKTOBER_2019_PRESS.pdf(16.7 MB)Poslanci schválili nájomné za nové byty i odpredaj spoločnosti, Príprava fontány trvala viac než rok, Kúpalisko opäť prilákalo tisíce návštevníkov, Kežmarok navštívil držiteľ Nobelovej ceny, Na Juhu pribudne polyfunkčný dom, Kežmarská nemocnica začala s predpôrodnými kurzmi pre budúce mamičky, Bavori spoznávali aj kežmarskú samosprávu, Situáciu s dvoma hokejovými klubmi chce vyriešiť aj Šatan, Kežmarok navštívil tajomník ministerstva kultúry, Južania chcú ostať Kežmarčanmi. Petíciu odovzdali na Úrade vlády Slovenskej republiky, Rekonštrukcia starej požiarnej zbrojnice v Kežmarku, Cestovať do Poľska budeme vlakom aj o rok, Poznáme mená najlepších športovcov MŠK Kežmarok za rok 2018, 750. výročie vyvrcholilo týždňom osláv, Kežmarskú erbovú listinu obdivovali aj v Paríži, Súčasťou osláv bol koncert IMT Smile, odhalenie pamätnej tabule Juraja Herza, či popoludnie s históriou, Seniori predviedli, čo sa v nich skrýva, Hviezdoslavovi nevenovala toľko pozornosti, Vyšla ďalšia kniha o Kežmarku, Odhalili pamätnú tabuľu Jurajovi Herzovi, Pieseň o Kežmarku, Rozhodnutie stať sa kňazom som neraz prehodnocoval, Legenda horského nosičstva oslávila jubileum, Poľovníckou trofejou môže byť aj fotografia, Magurák reprezentoval v Grécku, Kežmarskí hokejbalisti budú hrať v Spišskej Belej, Kežmarčania nestrácajú kontakt s lídrom, Úspešné majstrovstvá Slovenska mládeže pre kežmarskú lukostreľbu.
Noviny Kezmarok_JUL_2019_PRESS.pdf(20 MB)Richard Raši navštívil Kežmarok, mesto aj okres môžu byť príkladom pre ostatných Kežmarská nemocnica pokračuje v modernizácii budovy Poslanci odsúhlasili hospodárenie mesta predchádzajúceho roku Vymenovaní riaditelia kežmarských škôl Otvorili sme letné kúpalisko Na festivale zaspievala Celeste Buckingham Sviatok karpatských Nemcov bol opäť v Kežmarku Víťazi 54. ročníka Literárneho Kežmarku sú už známi Mladí folkloristi rozospievali Kežmarok Z Odkazu pre starostu Separovanie odpadu zo stavby EĽRO bude patriť jubilujúcim kežmarským cechom – pivovarníkom a debnárom Kráľ bol (a bude) nahý! Mestská polícia Kežmarok odporúča Do Kežmarku príde najsilnejší parný rušeň v bývalom Československu Vydávanie vstupeniek na podujatie EĽRO 2019 Pred 130 rokmi sa narodila profesorka Matilda Alexandrová Jubilejné pomaturitné stretnutie Učíme moderne a efektívne aj vďaka európskemu grantu Oslava MDD s požiarnikmi Žiaci uspeli v ďalších výtvarných súťažiach Netradičné raňajky Chovateľská prehliadka poľovníckych trofejí Poľovníci súťažili v streľbe z malokalibrovky Odporúčania pre obyvateľstvo v prípade vzniku mimoriadnej udalosti Slováci majstrami sveta v hokejbale, tešili sa aj Kežmarčania Futbalisti Kežmarku zakončili sezónu tromi víťazstvami Mladí basketbalisti súťažili na Memoriali Vlada Jančeka Kežmarčan Vojtičko vyhral maratón v Salzburgu Na majstrovstvách sveta v stolnom tenise rozhodoval aj Kežmarčan
Noviny Kezmarok_JUN_2019_web.pdf(6 MB)Na námestí začali s výstavbou fontány V Kežmarku sme otvorili nové nákupné centrum Viac stromčekov sa vysadí, než vyťaží Výstavba nového závodu v Kežmarku sa blíži Štúdia realizovateľnosti obchvatu bude v lete pripravená Spomínate si? Kežmarská nemocnica ocenila najlepšie sestry Vydávanie vstupeniek na podujatie EĽRO 2019-05-29 Kežmarské múzeum ožilo cez deň i v noci Literárny Kežmarok napíše 54. kapitolu Prešovský samosprávny kraj investoval do kežmarskej školy Divadlenie 2019 a dve nominácie na celoštátne súťaže Materské školy príjmu viac detí, základné menej Výtvarné alternatívy prinášajú nové podnety pre tvorbu Trojlístok malých výtvarníkov uspel v celoslovenskej súťaži Dúha 2018 – 2019 Škola – jedna z prvých – 2. časť Na osud aj kežmarských Židov nesmieme zabúdať Ocenili kežmarské múzeum aj obnovu hradu História kežmarskej židovskej komunity Dva životné príbehy v dvoch knihách Začiatky Daniela Heviera sú spojené aj s Kežmarkom Strauss a Kežmarská Tancuľa Zabezpečenie informovanosti občanov cez SMS informačný systém mesta Zrealizované projekty v rámci programu Podpora rozvoja športu na rok 2018 Z Odkazu pre starostu Kežmarčania sa nestratia ani v sledge hokeji Kežmarčanky na majstrovstvách Slovenska nesklamali Mladí stolní tenisti Severky Kežmarok excelujú Na majstrovstvách Slovenska bodovali aj kežmarskí karatisti Kežmarskí tanečníci bodovali v Sabinove
Noviny Kezmarok_MAJ_2019_OK_PRESS.pdf(17.2 MB)Mesto vypočulo občanov a pripravilo petíciu. Osloví ministra aj premiéra. Lesnícke dni opäť v Kežmarku. Kežmarok navštívila monitorovacia komisia projektov. Primátori okresných spišských miest rokovali v Levoči. Poslanci schválili preklenovací úver na financovanie dvoch projektov. Mesto dokončí zimný štadión a vybuduje zdravotné stredisko. Stavebné práce v meste pokračujú. Z kasární opäť uniká ropná látka. Železničnú stanicu v Kežmarku plánujú rekonštruovať. Primátori okresných spišských miest rokovali v Levoči. Simulovali únik čpavku zo zimného štadióna. Nábor spoločnosti Mubea pokračuje, voľné pozície sú rôzne. Kežmarské lekárske dni privítali viac než 400 účastníkov. Kežmarskú nemocnicu čakajú veľké investície. Program osláv venovaných 750. výročiu udelenia mestských práv mestu Kežmarok. V máji budeme voliť poslancov do Európskeho parlamentu. Učitelia kežmarských škôl dostali ocenenie. Kežmarská škola bola zaradená do programu ambasádorských škôl Európskeho parlamentu. Zázraky z farebných úlomkov. Škola – jedna z prvých – 1. časť. Ich motivácia bola neuveriteľná – láska k Slovensku a život v slobodnej domovine. Strauss a kežmarská tancuľa. Nepreceňujme krásu prírody a nepodceňujme bezpečnosť v lesoch. Aktívne starnutie v dennom centre. Volejbalistky skončili piate, juniorky zabojujú na majstrovstvách Slovenska. Boris Oravec: Cítim veľký progres, dostávam sa k najlepším. Futbalisti odštartovali jarnú časť ligy. Kežmarskí lukostrelci dali bodku za halovou sezónou. Denis Godla v hľadáčiku reprezentačných trénerov.
Noviny Kezmarok_APRIL_2019_press.pdf(19.6 MB)V spore Kežmarku s Ľubicou sú rukojemníkmi opäť občania Kauza medzi susedmi trvá už štvrťstoročie. Názor občana je podľa primátora dôležitý Kežmarok pracuje na geografickom systéme, hotový by mal byť na jeseň Prešovský kraj chce rozvíjať cyklodopravu, plánuje sieť cyklotrás Prezidentské voľby vyhrala žena Mestskí poslanci rozhodovali o zmene rozpočtu aj o dotáciách pre športové kluby Nová mobilná aplikácia zvýši pocit bezpečia a pomôže v núdzi Nainštalujte si novú SOS aplikáciu Retardéry v meste prešli zmenami Nová kniha o Kežmarku prináša doposiaľ nepublikované fotografie vzácnych listín Kežmarské múzeum otvorí letnú sezónu začiatkom mája Právo používať erb Budúci prváci navštívili základné školy Praktická škola v Kežmarku Výberové konanie Rozhodol sa zachraňovať životy Zajtra vyjde slnko a zohreje mi tvár Okresné kolo Vansovej Lomničky pozná víťazov Premena tela i mysle na filmovom plátne Navrhuje módu pre Pražanky i Slovenky Charitatívny módna prehliadka pre Olivera Odfoťte Kežmarok a vyhrajte Lesy sa prebúdzajú Oznámenie Taktické cvičenie Aréna Kežmarok (Zimný štadión) Zapojte sa do súťaže Beh k Hubertovi Zimná lyžiarska sezóna už pomaly končí Vo finále Deaf ski Europacup boli Kežmarčania Víťazom zápasu hviezd sa stal tím Západu Zápas hviezd II. hokejovej ligy ukončil hokejovú sezónu Malí karatisti s úspechmi v lige i na majstrovstvách Kežmarskí tanečníci zbierali úspechy O bielom psíkovi a bielom mačiatku
Noviny Kezmarok_MAREC_2019_PRESS.pdf(30.1 MB)V zariadení pre seniorov pribudli komfortnejšie izby Kežmarok sa pripravuje na oslavy 750. výročia udelenia mestských práv Ekuména medzi nami Mesto sa chce venovať starému cintorínu, občania vypracovali zoznam pochovaných osobností Mestskí poslanci rozhodovali o zmene rozpočtu či o dotáciách pre športové kluby Uctili sme si naše ženy Mesto Kežmarok kráča za cieľom byť smart, dostalo ocenenie za plnenie záväzkov V marci si zvolíme nového prezidenta Daňových povinností máme viacero, za nehnuteľnosť, psa či ubytovanie Blíži sa čas splniť si daňovú povinnosť Ochrancovia verejného poriadku sa osvedčili Darovať krv môžete aj v Kežmarku Kežmarská nemocnica má za sebou rok zmien Ako mali panovníci radi Kežmarok... Kežmarské múzeum opraví vzácny meštiansky dom Informácie pre rodičov budúcich prvákov a škôlkarov Remeselné tradície v jednej izbe Deň otvorených dverí na strednej odbornej škole Mysleli sme si, že nám nich neuverí. Hostia predstavili film Ostrým nožom Na hrade nájdete výstavu o významnej bitke 1. svetovej vojny Najčítanejšou knihou bolo Mengeleho dievča 74. výročie oslobodenia mesta Kežmarok a Medzinárodný deň pamiatky obetí holokaustu Odporúčanie pre občanov Celoslovenská literárny súťaž Keď vás opantá mrazivé teplo Kežmarskí bežci v Novom Targu Kežmarčania s medailami z majstrovstiev Slovenska v tanečnom športe Kežmarskí rytieri zakončili sezónu dvoma víťazstvami Hviezdy II. hokejovej ligy sa predstavia v Kežmarku O bielom psíkovi a bielom mačiatku
Noviny Kezmarok_DECEMBER_2018_web.pdf(6.9 MB)Máme nových poslancov mestského zastupiteľstvo – Buďme viac ľudskejšími, usmievajme sa jeden na druhého – Kežmarok patrí medzi Smart Cities – Budúci rok bude rozvojový – Raritou výstavy boli krížence – Výsledky komunálnych volieb 2018 v Kežmarku – Po trinástich rokoch majú nové laboratórium – Adoptujte si mestský chodník – Nové detské ihrisko bude k dispozícii na jar – Z policajného zápisníka – Jesenný salón v Barónke – Kežmarčania zabudli na svojho rodáka – Rómeo a Júlia na Kežmarskom cintoríne – Projekt Záchrana som ja – Najlepší barmani sú z Kežmarku – Ocenenia pre našich dvoch Kežmarčanov – Civilná ochrana mesta v rámci Arény Kežmarok – Aké boli vianočné tradície a zvyky v minulosti? – Spestrite si predvianočné obdobie – Dôležitá je jednota – Vianočný príbeh – čo prináša? – Tie isté Vianoce, no u každého iné – Strážni anjeli v horách – Otvorenie rozšíreného elokovaného pracoviska – Posledná trojica ocenených Cenou primátora – Deň červených makov – Zaspomínali sme si aj na Vlada Krajňáka st. – Spomienkový večer sprevádzalo uvedenie knihy – Listáreň – vaše názory – Katarínska zábava – Pohotovosti a lekárne počas vianočných sviatkov – Bohoslužobný poriadok počas adventu a cez vianočné sviatky v Bazilike minor sv. Kríža v Kežmarku – Rozpis evanjelických bohoslužieb, ktoré sa budú konať v Novom evanjelickom kostole – Karatisti opäť bodovali – Prvé víťazstvo na domácom ľade – Kontrolná akcia „Taxi 1711“
Noviny 1-2016.pdf(25.9 MB)Noviny Kežmarok 01/2016
Noviny 2-2016.pdf(7.9 MB)Noviny Kežmarok 02/2016
Noviny 3-2016.pdf(7.7 MB)Noviny Kežmarok 03/2016
Noviny 4-2016.pdf(6.1 MB)Noviny Kežmarok 04/2016
Noviny 5-2016.pdf(7.7 MB)Noviny Kežmarok 05/2016
Noviny 6-2016.pdf(8.9 MB)Noviny Kežmarok 06/2016
Noviny 7-2016.pdf(4 MB)Noviny Kežmarok 07/2016
Noviny 8-2016.pdf(9.5 MB)Noviny Kežmarok 08/2016
Noviny 9-2016.pdf(8 MB)Noviny Kežmarok 09/2016
Noviny 10-2016.pdf(6.7 MB)Noviny Kežmarok 10/2016
Noviny 11-2016.pdf(7.5 MB)Noviny Kežmarok 11/2016

Noviny

 

2017

Noviny 3/2017 Noviny 2/2017 Noviny 1/2017

2016

Noviny 11/2016 Noviny 10/2016 Noviny 9/2016
Noviny 8/2016 Noviny 7/2016 Noviny 6/2016
Noviny 5/2016 Noviny 4/2016 Noviny 1/2016
Noviny 2/2016 Noviny 3/2016

2015

Noviny 23/2015 Noviny 22/2015 Noviny 21/2015
Noviny 20/2015 Noviny 16/2015 Noviny 19/2015
Noviny 18/2015 Noviny 12/2015 Noviny 13/2015
Noviny 15/2015 Noviny 11/2015 Noviny 14/2015
Noviny 17/2015 Noviny 10/2015 Noviny 8/2015
Noviny 6/2015 Noviny 7/2015 Noviny 9/2015
Noviny 4/2015 Noviny 5/2015 Noviny 3/2015
Noviny 2/2015 Noviny 1/2015

2014

Noviny 24/2014 Noviny 21/2014 Noviny 22/2014
Noviny 23/2014 Noviny 17/2014 Noviny 18/2014
Noviny 19/2014 Noviny 20/2014 Noviny 14/2014
Noviny 15/2014 Noviny 16/2014 Noviny 12/2014
Noviny 13/2014 Noviny 11/2014 Noviny 10/2014
Noviny 09/2014 Noviny 08/2014 Noviny 07/2014
Noviny 06/2014 Noviny 05/2014 Noviny 04/2014
Noviny 03/2014 Noviny 02/2014 Noviny 01/2014

2013

Noviny 23/2013 Noviny 22/2013 Noviny 21/2013
Noviny 20/2013 Noviny 19/2013 Noviny 18/2013
Noviny 17/2013 Noviny 16/2013 Noviny 15/2013
Noviny 14/2013 Noviny 13/2013 Noviny 12/2013
Noviny 11/2013 Noviny 10/2013 Noviny 09/2013

2012

OSPRAVEDLNENIE Noviny 13/2012 Noviny 12/2012
Noviny 10/2012 Noviny 09/2012 Noviny 08/2012
Noviny 07/2012 Noviny 06/2012 Noviny 05/2012
Noviny 04/2012 Noviny 03/2012 Noviny 02/2012
Noviny 01/2012

2011

Noviny Vianočná príloha/2011 Noviny 24/2011 Noviny 20/2011
Noviny 21/2011 Noviny 22/2011 Noviny 23/2011
Noviny 19/2011 Noviny 17/2011 Noviny 18/2011
Noviny 12/2011 Noviny 13/2011 Noviny 14/2011
Noviny 15/2011 Noviny 16/2011 Noviny 9/2011
Noviny 10/2011 Noviny 11/2011 Noviny Kežmarok 7
Noviny Kežmarok 8 Noviny 6/2011 Noviny 5/2011
Noviny 4/2011 Noviny 3/2011 Noviny 2/2011
Noviny 1/2011

2010

Noviny 24/2010 Noviny 23/2010 Noviny 22/10 - volebná príloha
Noviny 22/2010 Noviny 21/2010 Noviny 20/2010
Noviny 19/2010 Noviny 18/2010 Noviny 17/2010
Noviny 16/2010 Noviny 15/2010 Noviny 14/2010
Noviny mimoriadne číslo k povodniam/2010 Noviny 12/2010 Noviny 11/2010
Noviny 10/2010 Noviny 9/2010 Noviny 8/2010
Noviny 7/2010 Noviny 6/2010 Noviny 5/2010
Noviny 4/2010 Noviny Kežmarok - 03/2010 Noviny Kežmarok - 02/2010

2009

Noviny Kežmarok - 23/2009 Noviny Kežmarok - 22/2009

 
 • Oznámenie o prerušení dodávky vody dňa 17.10.2019 Ľubická cesta.

  Dobrý deň,   oznamujeme Vám, že dnes 17.10.2019 od 08:30 do 14:00 bude prerušená dodávka pitnej vody v meste Kežmarok, Ľubická cesta.   Prípadné ďalšie informácie Vám poskytne zákaznícka linka PVPS a.s., tel. 0850 111 800 alebo dispečing spoločnosti, tel. 052 / 77 29 548.   Ospravedlňujeme sa Vám za spôsobené problémy v zásobovaní

  17.10.2019 viac
 • Oznámenie o prerušení dodávky vody dňa 16.10.2019, ulice Karola Kuzmányho, Južná, Obrancov mieru.

  Dobrý deň,   oznamujeme Vám, že dnes 16.10.2019 od 08:30 do 14:00 bude prerušená dodávka pitnej vody v meste Kežmarok na ul. Kuzmányho, Južná a Obrancov Mieru.   Prípadné ďalšie informácie poskytne zákaznícka linka PVPS a.s., tel. 0850 111 800 alebo dispečing spoločnosti, tel. 052 / 77 29 548.   Ospravedlňujeme sa Vám za spôsobené

  16.10.2019 viac
 • Oznámenie o prerušení dodávky vody 14.10.2019, ulice Štúrova a Kamenná baňa.

  Dobrý deň,   oznamujeme Vám, že dnes 14.10.2019 od 08:15 do 14:00 bude prerušená dodávka pitnej vody v meste Kežmarok na ul. Štúrovej a ul. Kamenná Baňa.   Prípadné ďalšie informácie poskytne zákaznícka linka PVPS a.s., tel. 0850 111 800 alebo dispečing spoločnosti, tel. 052 / 77 29 548.   Ospravedlňujeme sa Vám za spôsobené probl

  14.10.2019 viac
 • Oznámenie o prerušení dodávky vody dňa 9.10.2019, Nábrežná, Záhradná, Toporcerova.

  Dobrý deň,   dnes 9.10.2019 od 8:30 do 14:00 bude prerušená dodávka pitnej vody  v Kežmarku na ul. Nábrežnej, Záhradnej a Toporcerovej.   Prípadné ďalšie informácie poskytne zákaznícka linka PVPS a.s., tel. 0850 111 800 alebo dispečing spoločnosti, tel. 052 / 77 29 548.   Ospravedlňujeme sa Vám za spôsobené problémy v zásobovaní v

  9.10.2019 viac
 • Oznámenie o prerušení dodávky vody dňa 2.10.2019, ulica Tatranská.

  Dobrý deň,   oznamujeme Vám, že dnes 2.10.2019 od 08:45 do odstránenia poruchy bude prerušená dodávka pitnej vody v meste Kežmarok, ul. Tatranská.   Prípadné ďalšie informácie poskytne zákaznícka linka PVPS a.s., tel. 0850 111 800 alebo dispečing spoločnosti, tel. 052 / 77 29 548.   Ospravedlňujeme sa Vám za spôsobené problémy v z

  2.10.2019 viac
 • Verejná vyhláška- Rozhodnutie o umiestnení stavby:Telekomunikačná stavba FTTH Kežmarok.

  Verejná vyhláška- Rozhodnutie o umiestnení stavby: Telekomunikačná stavba FTTH Kežmarok, investor ORANGE SLOVENSKO a.s. v zastúpení M-TEL s.r.o., Košice

  17.10.2019 viac
 • Obchodná verejná súťaž na prenájom nebytových priestorov v objekte Polikliniky,Hviezdoslavova 27,Kežmarok

  16.10.2019 viac
 • Oznámenie o zrušení trvalého pobytu-Tesárová

       Ohlasovňa  pobytu Kežmarok na návrh vlastníka alebo všetkých spoluvlastníkov budovy alebo jej časti podľa § 7 ods. 1 písm. f zákona č. 253/1998 Z.z. o hlásení pobytu občanov Slovenskej republiky a registri obyvateľov Slovenskej republiky v znení neskorších predpisov zrušila trvalý pobyt občanovi dňom     16.10.2019                 

  16.10.2019 viac
Deutch version
English version
ÚvodÚvodná stránka