Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
KežmarokHľadať
 
 

Tlačové správy

Tlačové správy

V Kežmarku triumfoval Ján FerenčákVytlačiť
 

Tlačová správa
V Kežmarku triumfoval Ján Ferenčák
V sobotu mu dalo hlas 82,18 percenta voličov. Mandát tak obhájil s výraznou podporou ľudí.
Kežmarok, 12. novembra 2018 – Do kresla primátora na najbližšie štyri roky zasadne znovuzvolený Ján Ferenčák, ktorý vyhral suverénnym pomerom 8 z 10-tich hlasov. O funkciu primátora sa v Kežmarku uchádzala aj Zdena Patakyová, ktorá získala necelých 18 percent. „Je to veľká dôvera ľudí. Úprimne ďakujem všetkým, 82 percent je tak výrazná podpora, že dôveru prijímam s pokorou,“ povedal Ján Ferenčák.
Svoje volebné právo využilo 37,68 percenta, čo je približne o 7 percent menej ako v roku 2014. „Účasť bola primeraná. Treba poďakovať tým, ktorí prišli, prejavili svoju vôľu a zvlášť chcem poďakovať tým, ktorí mi dali svoj hlas,“ dodal primátor.
Poslanecký zbor je podľa primátora zastúpený všetkými stranami, ktoré sa uchádzali o mandát. „Budeme musieť veľa vzájomne komunikovať, aby bolo zastupiteľstvo konštruktívne a stalo sa hnacím motorom rozvoja. S poslancami chcem rozprávať o ich predstavách a plánoch a chcem, aby sme spoločne hľadali prieniky tak, aby boli pre mesto čo najlepšie,“ uviedol Ján Ferenčák.
Kežmarská radnica pokračuje v načatých projektoch a primátor plánuje ďalšie. Medzi top vízie z pohľadu Jána Ferenčáka patrí príchod nového investora. „Najdôležitejšie pre mesto bude, aby spoločnosť Mubea, ktorá sa tu zaviazala prísť, aj prišla. Ak sa to podarí, v priebehu najbližších rokov naše mesto výrazne posilní v zamestnanosti,“ priblížil primátor a dodal, že spoločnosť sa stane dôležitou nielen pre mesto Kežmarok, ale aj pre celý región.
Primátor chce pokračovať v dobudovaní Arény Kežmarok, v infraštruktúrnych projektoch a v rozvoji., „V krátkom čase musíme vyriešiť rozvojové územie pre mesto Kežmarok, aby sme mohli poskytnúť priestor pre výstavbu rodinných domov alebo na ďalšie budovanie bytoviek a zázemia pre občanov,“ ozrejmil. Zhrnul, že kežmarskú radnicu a nové zastupiteľstvo čaká dynamické obdobie štyroch rokov.
Primátora si Kežmarčania vyberali z dvoch kandidátov a volili 15-tich poslancov zo 40 kandidujúcich. Počet zapísaných voličov bol 13 216, k urnám sa dostavilo 4 981 voličov a počet platných hlasov bol 4 731.
Prehľad zvolených poslancov nájdete tu:
https://www.kezmarok.sk/download_file_f.php?id=1045559


 
 

Zimný štadión oficiálne otvorí PellegriniVytlačiť
 

Tlačová správa

Zimný štadión oficiálne otvorí premiér Peter Pellegrini

 

Kežmarok, 22. 10. 2018 - Športové otvorenie s prvým domácim zápasom sa konalo 13. októbra. Hokejovú arénu príde dnes o 16.00 oficiálne otvoriť predseda vlády Slovenskej republiky Peter Pellegrini.

Začiatok rekonštrukcie štadióna na jar 2010 odštartovali prípravy na plánovanú zimnú deaflympiádu 2011. Prestavba sa začala, no neukončila. Štadión v Kežmarku bol osem rokov rozobratý, keďže bývalé vedenie nenašlo dostatok finančných zdrojov na dokončenie stavby.

Veľký posun nastal po výjazdovom zasadnutí vlády v roku 2016, keď vláda prisľúbila aj poslala finančnú pomoc vo výške 1 milión eur na pokračovanie stavebných činností.

„Bol to prvý impulz k tomu, že štadión ešte zachránime. Ak by sa prestavba nezačala v krátkom čase, celý štadión by sme museli nakoniec asanovať. Zub času by si vypýtal svoju daň a arénu by už nik nezachránil,“ uviedol primátor Kežmarku Ján Ferenčák. Do budúcna má v Kežmarku vzniknúť nízkonákladová multifukčná hala. Ľadová plocha má kanadské rozmery podľa noriem NHL, teda 61 krát 26 metrov.

Prestavba ruiny zimného štadiónu na multifunkčnú halu začala 4. septembra minulého roku a  vyžiada si približne 7,4 milióna eur. Prvá etapa a časť druhej je už ukončená. Doterajšia investícia predstavuje sumu 4,262 mil. eur.

 

Posledný súťažný zápas seniorov MHK Kežmarok pred deaflympiádov bol 14. februára 2010. Deň pred začatím, 14. februára 2011, bola deaflympiáda zrušená. O dva roky bol prezident Slovenského deaflympijského výboru Jaromír Ruda uznaný za vinného za pokračujúci obzvlášť závažný zločin podvodu so škodou veľkého rozsahu, ktorá dosiahla viac ako dvanásť miliónov eur. Hokejisti sa vrátili 13. októbra 2018 na domáci ľad, kde odohrali zápas seniorov MHK Kežmarok proti Rimavskej Sobote.


 
 

Otvárame ulicu TrhovišteVytlačiť
 

Tlačová správa

Otvárame ulicu Trhovište

Kežmarok 10. októbra 2018 – Vo štvrtok 11. októbra sa v slávnostne otvára ulica Trhovište, ktorá bola uzatvorená od polovice júla. Vysúťažená suma bola na úrovni 214 800 eur s DPH. Rekonštrukcia sa stihla dokončiť o necelý týždeň skôr ako bolo plánované, vďaka priaznivým poveternostným podmienkam.

Komplexná rekonštrukcia bola zameraná na obnovu celej konštrukcie vozovky, realizáciu dažďovej kanalizácie, obnovu chodníkov a úpravu verejného osvetlenia. Podtatranská vodárenská spoločnosť v tejto časti realizovala aj výmenu vodovodu a mesto vyzvalo obyvateľov ulice, aby prehodnotili stav svojich vodovodných, prípadne kanalizačných prípojok a v čase rekonštrukcie vymenili staré vedenia. Po odstránení starého asfaltového koberca plynári skontrolovali aj stav plynového potrubia. „Lehota výstavby je päť mesiacov, avšak dodávateľ prisľúbil termín skrátiť,“ povedala koncom júla Eva Kelbelová, vedúca oddelenia územného plánu, životného prostredia a stavebného poriadku. V čase rekonštrukcie bolo potrebné dopravne úplne uzavrieť komunikáciu. Uzávierka bola Okresným dopravným inšpektorátom povolená do 15. októbra. Vodiči boli upozornení na zmenu organizácie dopravy a mesto rátalo s ich pochopením a trpezlivosťou.

 

Práce na ulici pokračovali aj počas septembra. Na ulici sa súčasne uskutočňovala aj výmena vodovodu, či realizácia dažďovej kanalizácie. V septembri dokončila Podtatranská vodárenská spoločnosť výmenu vodovodu, pričom nové rozvody sa realizovali aj na ulici Priekopa, zokruhovaním vodovodu sa v tejto lokalite vylepšili podmienky v zásobovaní pitnou vodou. Dažďová kanalizácia bola vtedy ukončená a realizovali sa výmeny obrubníkov.

Koncom septembra sa vykonala skúška únosnosti podkladových konštrukčných vrstiev komunikácie po ich zhutnení. Následne sa zrealizovalo vydláždenie chodníkov a na záver komunikácia dostala nový asfaltový koberec. Termín dopravnej uzávierky ulice Trhovište bol povolený do 15. októbra, do tohto termínu sa podarilo všetky stanovené práce ukončiť a cestná premávka po tejto komunikácii bude spustená 11. októbra.

 

Komunikačné oddelenie, Mestský úrad Kežmarok


 
 

Spoločnosť Mubea dnes podpísala zmluvu s mestom KežmarokVytlačiť
 

Kežmarok, 24.10.2018 - Dnes bola podpísaná zmluva o odpredaji pozemkov medzi mestom Kežmarok a nemeckou spoločnosťou Mubea Engineering AG, ktorá v meste postupne vytvorí vyše 500 pracovných miest v priemyselnom parku.
Nový závod sa bude zameriavať na výrobu automobilových a náhradných dielov a okrem toho v Kežmarku vznikne inžinierske centrum a centrum na náhradné diely. Investícia spoločnosti má dosiahnuť v horizonte šiestich rokov až 51 miliónov eur. Investičnú pomoc vo výške takmer 15 miliónov eur schválila vláda už v júli. S výstavbou závodu plánujú začať na jar budúceho roka a spoločnosť chce odštartovať svoju produkciu už koncom budúceho roku.
Z celkového počtu 504 nových pracovných miest bude 115 práve v oblasti výskumu a vývoja. Výber nových zamestnancov a ich nábor prebieha v týchto dňoch. Prvých 30 budúcich zamestnancov chce Mubea nájsť do konca roka, ktorí sa zaškolia v Českej republike. „Z hľadiska úrovne vzdelania našich budúcich zamestnancov hľadáme najmä ľudí so strojárskym zameraním, a to strojných inžinierov, strojných stredoškolsky vzdelaných mladých ľudí alebo učňov. No nebránime sa ani rekvalifikačnému programu, v ktorom si nádejných zamestnancov prekvalifikujeme na našu špecifickú výrobu,“ prezradil konateľ slovenskej dcérskej spoločnosti Mubea Automotive Slovakia s.r.o. Miroslav Mikula.
Spoločnosť Mubea je jedným zo svetových lídrov vo výrobe vysoko výkonných pružín a ďalších produktov pre automobilový priemysel.
Pozemok v priemyselnom parku s rozlohou 9,5 hektára predalo mesto za jeden milión a 15-tisíc eur.


 
 

Vláda vyčlenila mestu Kežmarok ďalšiu finančnú pomocVytlačiť
 


Kežmarok, 23. októbra - Vláda Slovenskej republiky na výjazdovom rokovaní v Kežmarku robila odpočet akčného plánu okresu Kežmarok a schválila pre okres Kežmarok ďalšiu finančnú injekciu vo výške 1 milión eur.
Akčný plán cieli predovšetkým na zníženie nezamestnanosť v okrese. Vládny kabinet na to v roku 2016 vyčlenil 55,9 milióna eur. „Kežmarský okres je úspešným príbehom. Trend je veľmi pozitívny a opatrenia na plnenie Akčného plánu smerujú správnym smerom,“ zhodnotil predseda vlády SR Peter Pellegrini. V okrese vzniklo 2 027 nových pracovných miest, pričom plánovaných bolo 2 000.
Od roku 2016 získali v rámci Akčného plánu finančné prostriedky aj viaceré kežmarské firmy, medzi nimi aj Tatranská mliekareň, a. s., Mirond, s. r. o., či Hydina Holding, s. r. o. a iné. Vláda podporila aj školské zariadenia. ZŠ s MŠ Nižná brána, ZŠ, Grundschule, ZŠ, Dr. Daniela Fishera dostali financie na vybavenie odborných učební. Opravy sa dočká MŠ Možiarska, ktorá získala 272- tisíc eur na rekonštrukciu a rozšírenie existujúcich kapacít.
„Víziou mesta je rozvoj v oblasti vzdelávania v rámci stredného školstva, kde potrebujeme riešiť havarijný stav niektorých školských budov a vzdelávaniu komunít, ktoré potrebujú duálne vzdelávanie a budovanie modulových škôl,“ predstavil ďalšie priority mesta primátor Ján Ferenčák.
Kežmarská radnica využije financie z roku 2016 na vybudovanie cyklochodníka okolo historického centra mesta, na revitalizáciu vnútrobloku Sever a na rekonštrukciu a modernizáciu zastávok cestnej verejnej osobnej dopravy.
Z celkovej 1-miliónovej podpory bolo mestu Kežmarok vyčlenených 195-tisíc eur na  prestavbu križovatky na okružnú na sídlisku Juh a 100-tisíc eur na rekonštrukciu mosta cez rieku Poprad na ulici Nižná brána. Mesto získa ešte ďalších 500-tisíc eur na vybudovanie areálu tréningového centra pri zimnom štadióne.
Jednou z tém rozhovorov bol obchvat mesta Kežmarok. „Otvoril som otázku obchvatu. Priamo na vláde som požiadal o rýchle riešenie tohto problému,“ uviedol primátor.  Podľa vyjadrenia premiéra Pellegríniho má ministerstvo dopravy za úlohu prípravu štúdie s návrhmi riešení. „Do 12-tich mesiacov by ministerstvo dopravy malo mať úplne jasno, ako technicky bude riešený obchvat Kežmarku, a potom sa môžeme okamžite pustiť k príprave parciel, aby sme ho aj postavili,“ spresnil predseda vlády.


 
 

Pokračujeme vo zvyšovaní kvality ubytovacieho komfortu pre obyvateľov Zariadenia pre seniorov a Zariadenia opatrovateľskej služby v Kežmarku Vytlačiť
 

Od rekonštrukcie prvého oddelenia v zariadení uplynul viac ako rok, my však ďalej pokračujeme v rekonštrukcii  zariadenia a zvyšovaní ubytovacieho komfortu jeho obyvateľov na ďalších dvoch oddeleniach.

Hlavným zámerom rekonštrukcie je zvýšenie ubytovacieho komfortu obyvateľov, zabezpečenie bezbariérovosti a naplnenie legislatívnych požiadaviek týkajúcich sa hlavne rozmerov izieb a počtu sociálnych zariadení.

Celkové náklady na rekonštrukciu a modernizáciu ďalších dvoch oddelení  a to oddelenia C a A1 predstavujú výšku 280 000,- €.  Mesto Kežmarok v spolupráci s Centrom podpory regionálneho rozvoja v Kežmarku získalo z Úradu vlády SR regionálny príspevok na túto rekonštrukciu  vo výške 230 000,-€, zvyšných 50 000,-€ vyčlenilo mesto Kežmarok z vlastných zdrojov.

Z prevádzkových dôvodov sa rekonštrukcia realizuje postupne a je rozdelená na dve etapy. Začali sme rekonštrukciou oddelenia C, ktoré sa nachádza  na prízemí zariadenia, následne po nasťahovaní obyvateľov na toto zrekonštruované oddelenie, budeme pokračovať v rekonštrukcii ďalšieho oddelenia A1, ktoré sa  nachádza na  1. poschodí.

Na pôvodnom oddelení C sa nachádzali izby obyvateľov, ktoré nespĺňali predpísané rozmery, obyvateľom boli k dispozícii spoločné dámske a pánske toalety a  jedna spoločná kúpeľňa v rámci celého oddelenia. Rekonštrukciou sa vybudovalo nové oddelenie s priestrannými izbami, ktoré spĺňajú predpísanú legislatívu.  Každá izba má vlastné bezbariérové sociálne zariadenie – WC a sprchu.  Izby sú vybavené novým interiérovým nábytkom – skrine, nočné stolíky, police, komfortné polohovateľné postele, TV, stoly, stoličky a ďalšie vybavenie. V rámci oddelenia C sa vybudovalo 14 izieb , z toho 4 jednolôžkové a 10 dvojlôžkových izieb. 

Vybudovaním komfortných izieb so samostatnými sociálnym zariadením sa zabezpečí väčšie súkromie obyvateľov a podporí sa udržanie maximálnej miery sebestačnosti pri každodenných aktivitách, čo je jedným z našich poslaní.

Rekonštrukcia prináša dôstojné podmienky pre život našich obyvateľov a zároveň aj príjemné pracovné prostredie pre zamestnancov zariadenia.

Mgr. Marcela Ištocyová

   riaditeľka Zps a Zos


 
 

Kežmarku sa finančne naďalej daríVytlačiť
 

V hospodárení sa kežmarskej radnici darí aj naďalej. Už po štvrtý krát za posledné 4 ročné obdobie sa dostala do prvej trojky najlepšie hospodáriacich miest v Prešovskom samosprávnom kraji.

Kežmarok, 15. augusta 2018 - Spoločnosť INEKO uverejnila výsledky finančného zdravia jednotlivých miest, obcí a vyšších územných celkov za rok 2017. Naše mesto sa v rámci Prešovského samosprávneho kraja umiestnilo na druhom a celoslovensky na 16. mieste. Rok predtým sme skončili za Prešovský kraj na prvom a na 18. mieste v rámci Slovenska. Z okolitých miest predbehol v 2017 roku Kežmarok iba Poprad, hoci v celkovom hodnotení získali obe mestá rovnaký počet bodov (5,4 zo 6-tich). Prinášame niekoľko vybraných ukazovateľov:

HODNOTENIE FINANČNÉHO ZDRAVIA  MESTO KEŽMAROK

 

2011 - 2014

2012 - 2015

2013 - 2016

2014 - 2017

CELKOVÉ FINANČNÉ ZDRAVIE 

5,1/6

5,3/6

5,4/6

5,4 / 6

ZLOŽKY FINANČNÉHO ZDRAVIA

       

Celkový dlh 

6/6

6/6

6/6

6/6

Dlhová služba 

5,8/6

5,7/6

5,7/6

5,7/6

Bilancia bežného účtu 

3,3/6

3,9/6

4,0/6

4,1/6

Záväzky po splatnosti k príjmom 

6/6

6/6

6/6

6/6

Záväzky aspoň 60 dní po splatnosti 

6/6

6/6

6/6

6/6

         

INDIKÁTORY NA OBYVATEĽA

2014

2015

2016

2017

Základná bilancia na obyvateľa

13 €

650 €

74 €

-87 €

Celkový dlh na obyvateľa

5 €

4 €

0 €

0 €

Čistý majetok na obyvateľa

3 329 €

3 506 €

3 636 €

3 495 €

Výsledok hospodárenia na obyvateľa

-47 €

17 €

-51 €

127 €

         

ÚVERY A ÚČTY

2014

2015

2016

2017

Celkový dlh (podľa zákona)

80 704 €

78 165 €

0 €

50 €

Bankové úvery a výpomoci

80 704 €

78 165 €

0 €

150 €

Úvery od ŠFRB

4 590 994 €

4 358 135 €

5 124 375 €

4 931 028 €

Výdavky na splácanie istiny

177 909 €

300 498 €

245 884 €

193 348 €

Úrokové splátky

66 444 €

59 114 €

56 148 €

51 389 €

Finančné účty

2 301 385 €

3 854 497 €

6 054 306 €

4 548 604 €

Neobežný majetok

53 523 307 €

54 905 722 €

54 471 219 €

53 635 965 €

         

OSTATNÉ

2014

2015

2016

2017

Počet obyvateľov k začiatku roka

16 789 €

16 774 €

16 693 €

16 636 €

Výsledok hospodárenia

-796 597 €

278 533 €

-849 492 €

2 108 085 €

         

Prehľad vybraných identifikátorov, zdroj: ineko.sk

       

 
 

Tlačová správa Vytlačiť
 


 
 

EĽRO s cechmi krajčírov a farbiarov zaujalo. Má rekordnú účasťVytlačiť
 

Známy kežmarský festival ľudových remesiel a kultúry EĽRO s medzinárodnou účasťou zatvorí svoje brány dnes o 16.00. Remeslá pritiahli viac ako 65-tisíc návštevníkov. Festival je oslavou slovenskej aj európskej ľudovej kultúry.
Po 28. krát sa v historických uliciach centra mesta predvádzali remeselníci zo všetkých kútov Slovenska a ôsmych európskych krajín. Tento rok sa niesol v duchu výročí dvoch remeselných cechov – krajčírskeho a farbiarskeho.
V Kežmarku nájdete to, čo inde nie. „Festival Európske ľudové remeslo je výnimočným podujatím. Nikde inde nenájdete toľko remeselníkov na jednom mieste, ktorí by predvádzali svoje umenie priamo pred očami divákov,“ povedal riaditeľ festivalu Ján Ferenčák.  
Organizačný tím vyskúšal tento rok niekoľko noviniek, ktoré na divákov zapôsobili. „Zväčšením areálu sme vytvorili nový priestor nielen pre ďalších remeselníkov, ale aj na pohyb ľudí. Počasie nám prialo a je fantastické, že sme zaznamenali rekordnú účasť. Cez historické brány areálu prešlo počas troch dní viac ako 65-tisíc ľudí z rôznych krajín sveta,“ dodal Ferenčák.
Výnimočnosť EĽRA dotvára aj špeciálne pripravené divadlo o prvej ženskej turistke Vysokých Tatier Beáte Lásky v podaní ex Teatro. Historický príbeh Krvavých dejín odohrávajúci sa v priestoroch Kežmarského hradu s názvom Posledná láska bol už niekoľko dní pred začiatkom vypredaný.
Nedeľa je už tradične venovaná korunovácii kráľa remesla. Každoročne putuje koruna z hlavy starého, na hlavu nového kráľa.  V tomto roku sa ním stal remenár a brašnár Ľubomír Medveď z Čierneho Balogu. Tento zaslúžilý remeselník pracuje s kožou už takmer tridsať rokov.
Druhý júlový týždeň v 2019 roku bude opäť patriť unikátnemu festivalu kultúry a remesiel EĽRO. Jeho organizátori už teraz zhromažďujú nápady na novinky a vylepšenia pre ďalší ročník prostredníctvom dotazníka spokojnosti s festivalom.

Súbor na stiahnutie TS_ELRO 3.docx TS_ELRO 3.docx (287.7 kB)

 
 

V Kežmarku pribudnú ďalšie kilometre cyklochodníkaVytlačiť
 

KEŽMAROK (25. júla 2018) – Minulý týždeň podpísala radnica zmluvu na budovanie 2. etapy Historicko – kultúrno prírodnej cesty okolo Tatier s úspešným uchádzačom vo verejnom obstarávaní firmou Merate. Na výstavbu mesto získalo podporu z eurofondov. Cieľom projektu je priblížiť historicky a prírodné cenné územie cykloturistom. Cyklochodník povedie prieťahom mesta Kežmarok.

Cyklistický chodník bude prechádzať katastrálnym územím Kežmarku. Projekt si vyžaduje preložku vodovodu a preložku verejného osvetlenia. Trasa je navrhnutá ako obojsmerná a pruh bude mať šírku 1,5 metra. Začiatok bude napojený na už vybudovaný cyklochodník pri čističke odpadových vôd. Chodník povedie cez sídlisko Sever po miestnej komunikácii Pod lesom, cez nový most k parku pri hrade. Chodník pre cyklistov a peších prepojí Hradskú cestu a ul. Novú, Hradné námestie a Hlavné námestie. Prepojom medzi ulicami Hlavné námestie a Priekopa sa dostávame na novovybudovaný a rozšírený spoločný chodník pre cyklistov a peších. Trasa pokračuje cez ul. Trhovište popri futbalovom štadióne a vchádza do areálu futbalového štadióna. Pokračuje na ľavostrannú hrádzu potoka Ľubica a ďalej po vzdušnej päte hrádze. Povedie cez ul. Petržalskú, Karola Kuzmányho, Ivana Stodolu a napája sa na existujúci cyklochodník smerom do obce Vrbov. Celková dĺžka cyklotrasy je 4,25 km.

Realizácia diela bude 38 dní od odovzdania staveniska. Celkový náklad predstavuje sumu 646 943,29 eur. Projekt je podporený sumou 611 166,40 eur z programu Interreg V - A Poľsko Slovensko 2014-2020 z EFRR a štátneho rozpočtu, pričom spolufinancovanie zo strany mesta je vo výške 32 166,66 eur. Vedúcim partnerom je Európske zoskupenie územnej spolupráce Tatry, ktorého partneri sú mesto Kežmarok, mesto Nowy Targ, Gmina Szaflary, Gmina Nowy Targ, Gmina Lapsze Nizne, mesto Spišská Belá, Stará Ľubovňa, Liptovský Mikuláš, Trstená.


 
 
Položky 1-10 z 51
 • Oznámenie o prerušení dodávky vody na ul. Tvarožnianska, Gen.Štefánika.

  oznamujeme Vám, že dňa 12. novembra 2018 od 8:00 do 14:30 bude PRERUŠENÁ DODÁVKA PITNEJ VODY v meste Kežmarok  ul.Tvarožianska od SOU po kruhový objazd, ul.g.Štefanika od kríž dr.Fishera po kruhový obj. /cca 4x rod.domy,2x bytové domy+internát s kuchyňou. Ospravedlňujeme sa Vám za problémy spôsobené týmto prerušením. Ďakujeme za pochopenie.  

  12.11.2018 viac
 • Oznámenie o prerušení dodávky vody na ulici Tatranská.

  Dobrý deň,   oznamujeme Vám, že dnes 8.10.2018 od 8:30 do 14:00 bude PRERUŠENÁ DODÁVKA VODY v Kežmarku na Ul. Tatranskej z dôvodu odstraňovania poruchy na vodovodnom potrubí.   Prípadné ďalšie informácie poskytne zákaznícka linka PVPS a.s., tel. 0850 111 800 alebo dispečing spoločnosti, tel. 052 / 77 29 548.   Ospravedlňujeme sa V

  8.10.2018 viac
 • Oznámenie o prerušení dodávky vody 5.10.2018

  Vážený odberateľ,   oznamujeme Vám, že dňa 5. októbra 2018 od 8:00 do 14:30 bude PRERUŠENÁ DODÁVKA PITNEJ VODY v meste Kežmarok dolná časť sídl. Juh ul. Petržalská, Bardejovská, Košická, Lanškrounská, Levočská, Weilburská, Tvarožianská, obchody TESCO, Kaufland, kotolne v správe Spravbytherm a Základná škola. Ospravedlňujeme sa Vám za probl

  5.10.2018 viac
 • Oznámenie o prerušení dodávky elektriny.

  Vážený zákazník, v nasledujúcich termínoch a časoch je naplánované prerušenie distribúcie elektriny v lokalite, ktorá súvisí s Vaším odberným miestom: Michalská 67 Kežmarok, ČOM: 0001358640, EIC: 24ZVS0000696420B Pod traťou 15 Kežmarok, ČOM: 0000513075, EIC: 24ZVS0000012177U v termíne 27. september 2018 od 06:50 h do 15:30 h

  20.9.2018 viac
 • Oznámenie o prerušení dodávky vody Kostolné námestie.

  Dobrý deň, oznamujeme Vám, že dnes t.j.  23.8.2018 bude PRERUŠENÁ DODÁVKA VODY od 8:30 do 14:00 na Ul. Kostolné námestie v Kežmarku z dôvodu odstraňovania poruchy. Prípadné ďalšie informácie poskytne zákaznícka linka PVPS a.s., tel. 0850 111 800 alebo dispečing spoločnosti, tel. 052 / 77 29 548. Ospravedlňujeme sa Vám za spôsobené problémy

  23.8.2018 viac
 • Oznámenie o začatí stavebného konania, stavba: Kežmarok- Pradiareň- rekonštrukcia NN a DP- verejná vyhláška.

  11.12.2018 viac
 • Oznámenie o začatí stavebného konania- verejná vyhláška. Stavba: Kežmarok- časť Sihoť-úprava NN siete.

  11.12.2018 viac
 • Oznámenie o začatí konania vo veci výrubu drevín.

  11.12.2018 viac

Zľavová kupónová brožúra slúži pre uplatnenie zľavy na rôzne služby a produkty na území mesta Kežmarok. Obsahuje 13 zľavových kupónov.

Deutch version
English version
ÚvodÚvodná stránka