Podujatia

ATHMOSTREDA 2024

Athmostredadvavariant

Aj tento rok sa v priestoroch nádvoria kežmarskej reduty uskutoční séria multižánrových koncertov s jedinečnou atmosférou.

Richard Autner, herec a spevák, účinkujúci v divadelných inscenáciách Slovenského národného divadla, divadle Aréna ,divadle P.O. Hviezdoslava a poznať ho môžete aj zo slovenských seriálov a filmov. Richard Autner, sa k hudbe dostal počas štúdia herectva na konzervatóriu, kde sa prvý raz stretol s bubeníkom Marekom Žilincom, s ktorým o niekoľko rokov neskôr vyprodukoval úspešný album Odpovede, založili kapelu a začali koncertovať po celom Slovensku a tešia z veľkej priazne divákov. Ich album sa snaží nachádzať odpovede na mnohé otázky ohľadom života, smrti, existencie a vzťahov.

Za album Odpovede získal Richard Autner cenu Nadácie Tatrabanky za umenie 2021 v kategórii HUDBA – Mladý tvorca a taktiež album bol nominovaný v top 5 Radio_Head Awards 2021 v kategórii Debut roka. Spolu s ním v kapele hrajú výnimoční hudobníci ako Marek Žilinec (bicie, perkusie) Boris Čellár (Gitara), Milan Koyš (basgitara), Valér Miko (klavír), Janko Slezák (saxofon), Karol Sipos (trúbka).

 

3. júla – Richard Autner

17. júla – Dis Is Markéta

31. júla –  Bad Karma Boy

14. augusta – Saul

28. augusta – Ondrej Daniš

Informácie

Galéria