Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
KežmarokHľadať
 
 

Mestská polícia

Dňa 28.2.2018 Zranená oooba Vytlačiť
 

  Dňa rzp jpg.jpg28. februára o 23.39  hod.  telefonicky nahlásil vodič taxislužby ležiacu osobu, ktorá sa mala nachádzať pri predajni Ankaz. Kamerovým systém bola osoba nájdená, zároveň na miesto bola vyslaná hliadka mestskej polície. Ležiaca osoba bola zranená, hliadka privolala RZP, ktorá zranenú osobu na mieste ošetrila a následne prevzala do svojej starostlivosti.

Spracovala : Vilčeková

 

Súbor na stiahnutie rzp jpg.jpg rzp jpg.jpg (9.9 kB)

 
 

Dňa 18.2.2018 Zabudnuté kľuče Vytlačiť
 

kľuče 1 .jpg  Dňa 18. februára o 19.00 h hliadka mestskej polície pri svojej pochôdzkovej činnosti našla na Kostolnom námestí kľúče vo dverách osobného motorového vozidla. Lustráciou bol nájdený a vyrozumený majiteľ vozidla, ktorý si predmetné kľúče prevzal na stálej službe mestskej polície.

Spracovala : Vilčeková

Súbor na stiahnutie kľuče 1 .jpg kľuče 1 .jpg (4.4 kB)

 
 

Dňa 17.2.2018 Dopravná nehoda Vytlačiť
 

kamery 2 jpg.jpg  Dňa 17.februára o 17.14hod. bola kamerovým systémom zaznamená a následne telefonicky oznámená dopravná nehoda pri Grundschulle. Vodič osobného motorového vozidla narazil do stĺpu verejného osvetlenia, ktorý ostal poškodený. Vec prevzal okresný dopravný inšpektorát. Vyslaná hliadka mestskej polície vytyčovacou páskou vyznačila priestor, aby zabránila prípadnej ďalšej dopravnej nehode.

Spracovala : Vilčeková

Súbor na stiahnutie kamery 2 jpg.jpg kamery 2 jpg.jpg (4.7 kB)

 
 

Dňa 17.2.2018 Agresívny pes Vytlačiť
 

 bitka psov .jpg  Dňa 17. februára o 14.25 hod. sme prijali oznam o tom, že v parku za hradom bola pani so svojim psíkom napadnutá iným psom. Zranený pes bol ošetrený veterinárnym lekárom. Celá vec bola zaevidovaná a následne postúpená na priestupkové konanie.

Spracovala: Vilčeková 

Súbor na stiahnutie bitka psov .jpg bitka psov .jpg (7.5 kB)

 
 

Dňa 16.2.2018 Arogantný zákazník Vytlačiť
 

agresívna osobať.jpg Dňa 16.februára o 19.35 hod. sme na linke 159 prijali oznámenie od personálu reštauračného zariadenia Severka, že sa tam nachádza osoba mužského pohlavia, značne pod vplyvom alkoholu, ktorá bezdôvodne napadá obsluhu. Hliadka na mieste vyriešila vec v rámci zákona a osoba bola odoslaná do miesta trvalého bydliska.

Spracovala : Vilčeková


 
 

Dňa 14.2.2018 Podozrivé osobyVytlačiť
 

msp 1 .jpg  Dňa 14.februára o 12.02 h sme prijali telefonický oznam, že na Ul. Petržalská sa pohybujú dve podozrivé osoby, núkajúce alternatívneho dodávateľa elektrickej energie, ktoré sa odmietajú legitimovať. Po preverení danej situácie sa zistilo, že sa jednalo o legitímnych zamestnancov firmy.

Spracovala : Vilčeková

Súbor na stiahnutie msp 1 .jpg msp 1 .jpg (11.6 kB)

 
 

Dňa 4.2.2018 Ležiaca osobaVytlačiť
 

kamara .jpg Dňa 4.februára bola kamerovým systémom zachytená ležiaca osoba pred vchodom do nemocnice s poliklinikou Dr. Alexandra. Vyslaná hliadka zistila, že sa jedná o osobu bez domova, značne pod vplyvom  alkoholu, bez viditeľných zranení. Osoba nežiadala lekársku pomoc a na pokyn hliadky z miesta odišla.

Spracovala : Vilčeková

 

 

Súbor na stiahnutie kamara .jpg kamara .jpg (6.1 kB)

 
 

Dňa 1.2.2018 Nocľažník na schodoch Vytlačiť
 

msp.jpg   Dňa 1.februára o 22.25 h sme na linke 159 prijali žiadosť o pomoc od obyvateľky obytného domu na Košickej ulici, ktorá prichádzala domov z poobedňajšej zmeny a mala obavy, nakoľko na medziposchodí sa nachádzala nejaká spiaca osoba. Vyslaná hliadka zistila, že osoba bola zjavne pod vplyvom alkoholu, osobu stotožnila a vykázala ju z miesta.

Spracovala : Vilčeková

Súbor na stiahnutie msp.jpg msp.jpg (6.4 kB)

 
 

Dňa 3.1.2018 Problémová zákazníčkaVytlačiť
 

osoba pod vplyvom alkoholu jpg.jpg Dňa 3. januára o 10.00 hod. sme prijali telefonické oznámenie, že v Hostinci pod hradom sa nachádza problémová zákazníčka. Hliadka MsP na mieste zistila, že sa jedná o tehotnú mladú ženu, značne pod vplyvom alkoholu. Privolaná RZP dotyčnú mladú ženu ošetrila a následne previezla do nemocničného zariadenia.

Spracoval: Oľga Vilčeková


 
 

Dňa 26.1.2018 Nepozorný vodič Vytlačiť
 

 papuča.jpg Dňa 26.januára o 05.57 sme prijali oznámenie od vodiča zablokovaného vozidla, ktorý žiadal o príchod hliadky. Hliadka na mieste zistila, že vodič svojou nepozornosťou a neskontrolovaním vozidla pred jazdou poškodil jednak svoje vozidlo ale aj blokovacie zariadenie MsP, ktoré  bolo umiestnené na vozidle za porušenie dopravného značenia . Vodič bol riešený v zmysle zákona.

Spracoval : Oľga Vilčeková

Súbor na stiahnutie papuča.jpg papuča.jpg (5.4 kB)

 
 
Položky 1-10 z 109
 • Oznámenie o doručení písomnosti

  Mesto Kežmarok v súlade s § 5 zákona č. 253/1998 Z. z. o hlásení pobytu občanov Slovenskej republiky a registri obyvateľov Slovenskej republiky v znení neskorších predpisov upozorňuje   Monika Liptáková, bytom Kežmarok Tichomír Tatranský, bytom Kežmarok Mário Kubančik, bytom Kežmarok Jozef Sekelský, bytom Kežmarok Lucia Povazsayov

  19.4.2018 viac
 • VZN mesta Kežmarok č. 3/2018, ktorým sa mení a dopĺňa VZN č. 8/2017 o financovaní základných umeleckých škôl, materských škôl a školských zariadení,

  18.4.2018 viac
 • Verejná vyhláška- Oznámenie o začatí územného konania o umiestnení stavby: Kežmarok, Západný koniec- úprava NN siete, demontáž TS 14, stavebný objekt

  18.4.2018 viac

Zľavová kupónová brožúra slúži pre uplatnenie zľavy na rôzne služby a produkty na území mesta Kežmarok. Obsahuje 13 zľavových kupónov.

Deutch version
English version
ÚvodÚvodná stránka