Aktuality

Otvorte svoje prevádzky aj v lockdowne

Ilustračný obrázok

Projekt www.kezmarokponuka.online je podporený mestom Kežmarok, ktorý predajcom umožňuje predávať svoje služby a produkty na území mesta online.

Projekt je nápomocný všetkým, ktorí museli svoje aktivity počas krízy obmedziť. Taktiež pomôže aj ostatným rozšíriť svoje predajné kanály. Vďaka projektu môžete byť pre Kežmarčanov dostupní počas celého roka. Kežmarčania nájdu na jednom mieste sústredenú ponuku produktov a služieb kežmarských predajcov. Predajcovia môžu taktiež prepojiť svoj existujúci eshop s týmto projektom a takto predstaviť svoje vlastné eshopy, či iné online predajné kanály.

Rozsah a druh predávaných produktov a služieb nie je obmedzený. Je možný predaj bežných produktov ako potraviny, oblečenie, zdravotné pomôcky, elektronika, záhrada, drogéria, detský tovar, ale aj služby rôzneho charakteru ako napríklad: kadernícke, maliarske, upratovacie, prepravné, kozmetické, údržbárske a podobne. Prostredníctvom ponúkaných tovarov a služieb môžete zviditeľniť vašu firmu, alebo prevádzku.

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a pridať produkty. O všetko ostatné sa postará portál.

Marek Kollár