Aktuality

Tamara Šimončíková Heribanová: Literárne súťaže sú skvelým nástrojom pre budovanie sebauvedomenia v mene tvorby

Oddelenie komunikácie a propagácie pripravilo nový vzhľad stránky www.elro.kezmarok.sk, ktorá pripomenie uplynulé ročníky a návštevníkov festivalu prevedie pamiatkami mesta.
Propagáciu známeho festivalu pod Tatrami nezastavila ani pandémia. Vytvorenie nového dizajnu a vizuálnej identity na sociálnych sieťach prináša občanom a návštevníkom väčšiu informovanosť a moderný spôsob prijímania informácií.
Stránka ponúka odber notifikácií, RSS kanál ale i zdieľanie obsahu na sociálnych sieťach. Plánujeme na stránku pridávať rozhovory, staršie články a spomienky účastníkov festivalu. Myšlienka vytvoriť nový web a naďalej pamätať na to krásne z Kežmarku, kedy sme sa mnohí mohli prejsť stánkami, porozprávať s remeselníkmi či vypočuť folklórne súbory, bola hnacím motorom pre vytvorenie priestoru na pridávanie informácií.
Máte zaujímavé spomienky na EĽRO či fotografie z podujatia o ktoré sa chcete podeliť? Pošlite nám ich na noviny@kezmarok.sk a tvorte spoločne s nami obsah najväčšej kroniky festivalu EĽRO, ktorá je už dnes dostupná na www.elro.kezmarok.sk.
Ondrej Miškovič