Aktuality

Turnaj v malom futbale

ilustračný obrázok

Dňa 26.júna sa na ihrisku s umelou trávou ZŠ Nižná brána 7 v Kežmarku uskutočnil ôsmy ročník turnaja v malom futbale mužov „Buk cup“. Na turnaji sa zúčastnilo celkom osem družstiev, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín po štyroch družstvách.

Na ihrisku mohli byť za družstvo štyria hráči a brankár. V skupinách systémom každé družstvo s každým sa v zápasoch o konečné siedme až ôsme miesto a piate až šieste miesto hralo dvakrát po osem minút. Semifinálové zápasy, zápas o tretie a štvrté miesto a zápas o prvé a druhé miesto sa hrali dvakrát po desať minút.

Víťazné družstvo hralo v zostave: R. Brunnsteiner, P. Fejerčák, L. Bača, S. Bodnár, M. Bacula, D. Mikša. Za najlepšieho hráča bol vyhodnotený M. Džadoň z družstva Kumanovci. Za najlepšieho brankára bol vyhodnotený P. Gallik z družstva Spišská Belá. Najlepším strelcom s ôsmymi gólmi sa stal P. Fejerčák z družstva B-team. Všetky družstvá boli ocenené diplomami a vecnými cenami, prvé tri družstvá aj pohármi, jednotlivci boli ocenení vecnými cenami.

Zápasy o umiestnenia

Zápas o konečné 7.- 8.miesto: Almma – Kumanovci 4:1, Zápas o konečné 5. – 6.miesto: Tornádo – Pivopiči 1:0, 1. semifinále: Sp. Belá – S-parta 3:0, 2. semifinále: B-team – Kasperovci 7:1, Zápas o konečné 3. – 4. miesto. S-parta – Kasperovci 2:6, Zápas o konečné 1.-2.miesto: Sp. Belá – B-team 1:2